BEZPEČNOSTNÉ DVERE

Bezpečnostné dvere sú neoddeliteľnou súčasťou každého bytu. Pri ich výbere by ste mali zvážiť účel a požiadavky na bezpečnosť vášho domova.

Ponúkame Vám bezpečnostné dvere od Porta doors a v našej ponuke nájdete viac ako 20 typov dverí v desiatkach rôznych farebných dekorov. Medzi základné ponúkané povrchové úpravy týchto dverí patria fólia, laminát (CPL) dyha. 

Bezpečnostné dvere Porta si môžete vybrať vo viacerých bezpečnostných triedach a tak isto v rôznych cenových reláciach.

V súčasnosti Vám ponúkame Akciové vstupné dvere – model OPAL PLUS v druhej bezpečnostnej triede za výhodnú cenu od 290,- €

VIZUALIZÁCIA DVERÍ

Prezrite si našu VIZUALIZÁCIU bezpečnostných dverí, kde nájdete druhov dverí v 38 rôznych farebných dekoroch.

BEZPEČNOSTNÉ DVERE V RÔZNYCH BEZPEČNOSTNÝCH TRIEDACH

Vstupné dvere od PORTA DOORS po nakombinovaní s rôznymi bezpečnostnými prvkami ako sú bezpečnostné trny, závesy, bezpečnostné zámky,
cylindrické vložky a zárubne, spĺňajú požiadavky na zaradenie do 2. alebo 3. bezpečnostnej triedy podľa európskej normy ENV.

DVERE OPAL

Vstupné dvere OPAL disponujú akustickou izoláciou 32 dB a v kombinácií s kovovou zárubňou Porta, prahom z nehrdzavejúcej ocele, kľučkou so štítkom 4. triedy ENV a cylindrickou vložkou 2. triedy ENV spadajú do 2. bezpečnostnej triedy európskej normy.

KONŠTRUKCIA KRÍDLA OPAL
Rám krídla je zhotovený z lepeného ihličnatého dreva. Krídlo je dodatočne zosílené vnútorným rámom. Opláštenie krídla tvorí hliníková vrstva a drevovláknitá doska. Dostupné krídla sú doplnené hliníkovou intarziou striebornej alebo čiernej farby. Prírodné dyhy v povrchovej úprave matný lak.

PRÍSLUŠENSTVO V CENE DVERÍ OPAL PLUS
Zámok lištový, štvorbodový pre dve cylindrické vložky, tri čapové závesy (kovová zárubňa), tri trojprvkové závesy (rám MDF), lišta proti vylomeniu (rám MDF), tri bezpečnostné trny proti vylomeniu, kukátko striebornej farby, zárubňa je vybavená štandardným prahom z nerezovej ocele

ZA PRÍPLATOK
– rozmer 100 cm, cylindrické vložky, kľučka s kovaním, horné kovanie, ďalšie…

DVERE GRANIT PS

Bezpečnostné dvere GRANIT PS sú vyrábané vo dvoch typoch:
Typ I. = 3. bezpečnostná trieda normy ENV, akustická izolácia 32 dB, 
odolnosť voči dymu.
Typ II. = Vlastnosti dverí typu I., protipožiarna odolnosť El 30.

KONŠTRUKCIA KRÍDLA
Rám krídla je zhotovený z lepeného ihličnatého dreva. Krídlo je opláštené špeciálnou doskou s dvomi vrstvami hliníkového plechu a HDF doskou. Dostupné krídla sú doplnené hliníkovou interziou striebornej alebo čiernej farby. Prírodné dyhy v povrchovej úprave matný lak.

PRÍSLUŠENSTVO V CENE DVERÍ
Viacbodový lištový zámok triedy 4 ENV, dve bezpečnostné vložky 5. triedy, kľučka s bezpečnostným štítkom, horné kovanie, dva objektové závesy striebornej farby, štyri bezpečnostné trny proti vylomeniu, kukátko striebornej farby (dostupný variant), Príprava pre skrátenie dverí maximálne 50 mm, zárubňa je vybavená kovovým prahom z nehrdzavejúcej ocele, široký 100 mm.

ZA PRÍPLATOK
Rozmer 100 cm, kľučka s kovaním, horné kovanie, ďalšie…

NAJPREDÁVANEJŠIE BEZPEČNOSTNÉ DVERE

Vyberte si z našej širokej ponuky bezpečnostných dverí. Každý z modelov si v našej vizualizácií môžete prezrieť vo všetkých dostupných dekoroch.

Kontaktné informácie:

AdresaNové Mesto nad VáhomČeskoslovenskej armády 123
Otváracie hodiny:PO-PI08:00 – 15:00SO-NEZatvorené
Telefónne čísla:0900 123 4560900 123 456
E-mailová adresainfo@lacne-podlahy.sk

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať.

[contact-form-7 404 "Not Found"]